About Me


Jmenuji se Michaela Šorelová a je mi 20 let. Po základní škole jsem se rozhodla pokračovat ve studiu na gymnáziu. Do dnes se za toto rozhodnutí proklínám, jelikož na vysokou školu neplánuji jít a tím pádem mám pouze všeobecné vzdělání. V tomto čase navštěvuji pomaturitní studium angličtiny a po letních prázdninách si plánuji najít práci na poloviční úvazek a mít tak stále čas na blog a věci s ním spojené.

Když vynechám mé nešťastné začátky na Facebooku, kde jsem sdílela řetězové statusy, tak můj život mezi sociálními sítěmi začal na ask.fm, kam jsem přidávala vtipné obrázky ze života a odpovídala na otázky. Neříkám, že oproti řetězovým zprávám byl můj profil na ask.fm šťastný. Nebyl. Pak jsem se přesunula na Facebook, jelikož jsem chtěla, aby mé obrázky byly na jednom místě. A teď jsem tady - na blogu! Možná se ptáte, proč jsem změnila jméno blogu. Je to hlavně proto, že jsem nechtěla, aby mě lidé oslovovali Mr. Kev. Nynější název je název blogu, není to přezdívka. Pokud vás zajímá, co na mém blogu najdete, tak vám odpovím velmi jednoduše - skoro vše. Nejvíce píši články o kráse, módě a články ze života. Také tu ale najdete DIY návody, recepty a články z mých cest.

Na mém blogu najdete i spolupráce. Některé jsou placené, některé ne. Vždy vše pečlivě označuji. Pokud se tedy v příspěvku objeví prokliknutelný odkaz, jedná se o spolupráci. Prosím, neberte to negativně. Věřím, že by každému udělalo radost, kdyby mu jeho koníček vydělával.

Doufám, že si každý na mém blogu najde to své a bude se sem rád vracet.