Moje oblíbené instagramové účty


Instagram patří mezi mé oblíbené aplikace. Trávím na něm většinu svého volného času. A během té doby jsem tam našla hned několik zajímavých profilů, které bych vám dnes ráda ukázala. Snad každý si přijde na své.

@fitclan.sk (F I T C L A N) V poslední době holduju „zdravým“ instagramovým profilům.


@meowmeix (Amanda Meixner)
@nutrikatie (VÝŽIVA 🍉 ZDRAVÍ🤸🏻‍♂️POHYB) Nutričních terapeutek sleduju hned několik - jako například Ne hladu, Boj za dobré jedlo, Karolína Four apod.@instacili (ČILICHILI) Srandičky na Instagramu prostě musí být.


@insta_repeat (Insta Repeat)
@petrsoukup.cz (P E T R S O U K U P) Jeho hra se slovy je naprosto báječná. Vždy mě dokáže překvapit něčím novým.


@trophywifebarbie (Trophy Wife Barbie) Už jste někdy viděli Instagram barbíny? Pokud ne, tak tenhle profil vás dostane. Trophy Wife Barbie velmi ráda postuje fotky ze svých dnů, fotky špíčků a celulitidy.
@thefortintrio (Desiree Fortin) Následující instagramové profily mi vždy vykouzlí úsměv na tváři. Nazvala bych je „Moje inspirace“. Desiree píše výstižné popisky k životu s dětmi. A věřte mi, že s trojčaty ví, o čem mluví.


@turiapitt (Turia) Při rozsáhlém požáru lesa přišla Turia o čtyři prsty na levé ruce, jeden na pravé a má doživotně popáleniny na 65 % těla. Nedávno se jí narodilo miminko a podle jejího krásného úsměvu soudím, že už je zase šťastná.
@baddiewinkle (🌈BADDiE🍒) Pokud jste si mysleli, že život končí stářím, tak vám to Baddie velmi ráda vyvrátí. I v jejích letech chodí v extravagantních outfitech a tupé pohledy ostatních lidí má na háku.


@paola_antonini (Paola Antonini) Při autonehodě přišla Paola o levou nohu, ale ani tak neztratila chuť do života. Chybějící noha ji v životě nijak neomezuje - pravidelně jezdí na skateboardu, cvičí v posilovně, plave apod.
@celestebarber (Celeste Barber) Svět celebrit je od toho našeho dost rozdílný, nemusíme se neustále snažit být dokonalé jako ony. Celeste převádí fotky a videa celebrit do reality a jde jí to opravdu skvěle.


@tanaka_tatsuya (田中達也 Tatsuya Tanaka) Profesionální fotografy jsem začala sledovat teprve nedávno, ale nedá mi to je sem nezařadit. Tatsuya Tanaka fotí miniatury figurek.
@marksingerman (Mark Singerman)


@danekpavel (Pavel Daněk ↟ Czech Republic ↟) Budete mi věřit, že tyhle fotky jsou focené jen a pouze na mobil? Tak se pozná velký fotografický talent a kreativita.@brandonwoelfel (Brandon Woelfel)
@jessicakobeissi (Jessica Kobeissi)


@restlesschild (P E T R A V. 🌏) Abych pravdu řekla, tak mě feed u ostatních lidí moc nezajímá.
@styleofbecca (REBEKA WECHSLER) Ty barvy. Ty barvy. Ty barvy. Myslím, že tím jsem tento profil popsala naprosto dokonale. Líbí se i přítelovi, a to je co říct... Ten totiž už vůbec nedává na nějaký feed.


@akivotrubova (Aki Votrubová) Aki je taková královna českého Instagramu.
@nicolekudelkova (stylishwhiterabbit) Na tomhle profilu nejvíc obdivuju ten minimalistický styl.


@fetching_tigerss (Annegien) Pomalu ale jistě se blížíme do konce a jako poslední sekci jsem si pro vás připravila „Vypadá to jako umění“, do níž pro mě neodmyslitelně patří Annegien a Dominique. Všichni se jistě shodneme na tom, že editaci zvládá na jedničku.
@allthatisshe (Dominique) Instagram od Dominique hýří originalitou a nápady. Strašně se mi líbí, jak z každodenních věcí dokáže vytvořit žraloka, dinosaura, velrybu apod.


Jaké jsou vaše oblíbené instagramové účty?

1 comment

  1. No, sleduješ zajímavé profily. :D Ta barbie to je zvláštní. :D Ale je tu hodně instagramerů, které také sleduju a mám je moc ráda, pro příklad restlesschild nebo danekpavel. Super!

    ReplyDelete