ČERVENEC V KOSTCE.

Před 4 dny vyšel haul za červenec a teď je čas na oblíbence za červenec, které jsem přejmenovala na červenec v kostce, jelikož si myslím, že se tento název k tomuto formátu hodí víc.Kvůli školení pokladních jsem musela o prázdninách vstávat v šest a jet do Prahy. To jsem si ale vynahradila na nákupech a na jídle.


Na začátku prázdnin jsem jela k mému příteli a navštívili jsme spolu Miniuni v Ostravě a velmi se nám to tam líbilo.S mamkou jsme jely na návštěvu k tetě do Jeseníku. Byly jsme v Priessnitzových léčebných lázních, ve městě a v papírně. 


V červenci jsem jela parním vlakem dokonce dvakrát: do Berouna a do Kolešovic, kde jsem prodávala v bufetu párky a bylo mi šílené teplo.


S mamkou jsme si udělaly procházku do muzea veteránů, kde jsme si daly pizzu a hranolky. Nemůžu říct, že bych byla z jídla odvařená, ale muzeum je moc hezké.V tomto měsíci jsem nejvíce sledovala tyto seriály: Chirurgové a Kazatel.


Nikdy bych neřekla, že mě kniha o historii bude tak bavit jako tahle. Tudorovci mě zajímali už při učení se na maturitu, a když jsem knihu viděla v knihkupectví, tak jsem si ji musela ihned pořídit.
Tento měsíc jsem se zamilovala do nového alba Ritual od In This Moment, a to jsem také nejvíce poslouchala.


Jaký byl váš červenec?
Přeji krásný zbytek dne, Michaela.

12 comments

 1. veľmi veľmi krásne fotky! :)) do tejto chvále som si ani neuvedomovala, že by som fakt chcela skúsiť niekedy ísť parným vlakom haha
  Ivana xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji! :) Určitě se parním vlakem někdy svez a hlavně si neber světlé oblečení... :D

   Delete
 2. Krásný článek, je vidět, že sis vše hezky užila :)
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. krásné fotky, ty botky s ananasem jsou boží! :)

  ReplyDelete
 4. Líbí se mi tvé doplňování článků fotkama, když fotíš tak hezky. V miniuni jsem taky byla, kdysi náhodně. Je to hezká podíváná. A chválím botky s anasem, jsou cute! :3


  Juno

  ReplyDelete
 5. Tady ty ananasy tak strašně letí! Úplně jsem viděla podobnou kolekci, ale od Argentinské značky. Krásný to je. Nebýt socka, tak do toho jdu :D :)
  Ejnets v Lisabonu

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ananasy letí už asi třetím rokem jako kaktusy, avokáda, jednorožci... :D

   Delete
 6. Velice povedené fotky..Parním vlakem bych se taky ráda někdy svezla!

  ReplyDelete