MATURITA.

Mnozí z vás ví, že jsem toto jaro skládala maturitní zkoušku. Pár měsíců před maturitou jsem se dostávala do několika klasických situací, o kterých bych vám dnes ráda napsala.

Můžu vám odpřisáhnout, že se několik týdnů před maturitou nedostanete ven, a když ano, tak to bude vypadat asi nějak takhle.


Když nastane chvíle, kdy se konečně začnete učit, je dobré se zbavit veškeré elektroniky v pokoji. Někdy ale ani to nepomůže.


Jsem si jistá, že každý maturant se sejde s několika otravnými poznámkami od svých příbuzných nebo známých. 


Stále máte do zkoušek moře času? To se změní, nebojte! Pár dní před dnem D jsem jen brečela a brečela.V předmaturitním období vám na vše stačí jen jedna univerzální odpověď, která vždy zabere. Ptáte se, jak zní? Sledujte!Máte maturitu už za sebou?
Přeji krásný zbytek dne, Michaela.

10 comments

 1. Skvely mas tyhle typy přispevku!!!! :)) A maturitu jsem ještě nedělala.. a bojim se

  ReplyDelete
 2. No. Už se vážně nemůžu dočkat. Učitelé mají neustále poznámky o tom, jak nám to uteče. A to prosím pěkně končím prvák. :D A slyšet doma od mamky kdo a jak vyletěl, to je taky kouzelné. Gratuluji k přežití maturity! :D

  ReplyDelete
 3. Absolutně s v tom vidím :D Ale podotkla bych jednu věc, která v článku chybí a to je upozornění na kupící se nepořádek v mém pokoji v době, kdy jsem se tak pilně učila na maturitu :D

  ReplyDelete
 4. Tak toto budem určite o dva roky ja! :D skvelý článok:)

  ORLLING

  ReplyDelete
 5. To je tak vtipnýý a neskutečně pravdivy! :DDDD

  ReplyDelete