OBLÍBENCI ZA DUBEN.

V dubnu jsem si napsala první písemnou práci k maturitě, o které pevně doufám, že dopadne dobře. Opět se mi ale povedlo kromě učení i něco zažít, a o tom bych vám ráda dnes něco napsala.


O Velikonocích jsme si s mamkou a její kolegyní udělaly výlet na Křivoklát, kde byly velikonoční trhy a spousta jídla.


1.4.2017 jsem si zahrála vězně v německém dokumentu z 2. světové války. Vždy jsem si přála vidět jakékoliv natáčení a opravdu jsem nečekala, že se mi to splní tak rychle a ještě k tomu, že si sama zahraji.


Přítel mi ukázal Instagram caseymcperry, který má feed jako jednu velkou fotku. Mycookingdiary.cz byla v Asii a já byla z jejích InstaStories neskutečně nadšená.


Při učení na maturitu z dějepisu sleduji Dějiny udatného českého národa, sice se tam občas nějaká ta chybička vloudí, ale je zde vše vysvětleno tak, že to pochopí i dítě, takže je to pro mne naprosto dostačující. Také poslední 3 týdny cvičím jógu a to jen od StillOnTheWay.Nesnažila jsem se hledat nějaké novinky v hudbě, takže jsem zůstávala u svých stálic, kterými jsou písničky z Disneyovek a klidná irská hudba.


V dubnu jsem viděla jen dva filmy a oba se mi velmi líbily. Byla to pohádka Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa a film Deník Anny Frankové.


Co jste si v dubnu oblíbili vy?
Přeji krásný zbytek dne, Michaela.

9 comments

 1. Taky jsem zacala cvicit jogu!!���� Je to super!!!

  ReplyDelete
 2. Na Křivoklátě jsem byla v létě! :D A Deník Anne Frankové jsem pro změnu viděla v našem divadle. A byla jsem nadšená. Jinak jsem si zamilovala seriál Sherlock, který jsem zkoukla za jeden prodloužený víkend. Jsem blázen, když mě něco chytí, nedokážu myslet na něco jiného, dělat něco jiného...takto je to se vším. Z knih jsem si oblíbila autora detektivek Dicka Francise a půjčila jsem si jeho další dvě knížky. Snad mi je tentokrát mamka nezabaví. :D V mém mobilu se objevilo několik nových písniček. Rockový cover na Rise od Katy Perry, The Lightning Strike od Snow Patrol a Somebody To Die For od Hurts. A na závěr, nevím jestli se to dá počítat mezi nové oblíbence, ale znovu se dívám na filmy Harryho Pottera, protože knihy už bych mohla citovat, ale ve filmech mám mezery.

  Jinak...ta jóga nezní zle, kouknu na ni. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky se vždy pro něco nadchnu a nemůžu myslet na nic jiného. :D Na jógu určitě koukni!

   Delete
 3. Míšo nemáš tam dole chybu? Nemá tam být co jsme si oblíbili za duben? Trochu mě to zmátlo :D

  ReplyDelete