SEŠIT S NÁDECHEM JEDNOROŽCE.

Snad nevadí, že ti takhle připomínám školu i na blogu, ale věř mi, tohle je příjemné zpestření. Nebudeš mít nic v hlavě, ale hlavní je, že budeš mít krásný sešit a to je důležité! Doma jsem našla malinko ušpiněný sešit a nechtěla jsem ho vyhazovat, takže jsem se rozhodla, že ho vylepším. Můj minulý sešit z literatury jsem dělala jako galaxy sešit. Pouze jsem místo světlých barev cákala na sešit barvy tmavší. Teď jsem chtěla změnu. Něco veselého, když jdu do toho čvrťáku. Achjo. Maturák. Maturita. Přijímačky. Vysoká. Práce. Svatba. Děti. Smrt.


No nic. Co budeš na tento skvost potřebovat? Budeš potřebovat tempery, sešit, houbičku na nádobí, štětce, nádobku s vodou, podložku, paletu na tempery, ozdobný papír, čtvrtku, nůžky, lepidlo a fix.

Nejdříve si na svou pracovní plochu vyskládej noviny. Věř  mi, nechceš tempery drhnout z pracovního stolu, z podlahy a ze sebe. Dále si vykydni na sešit bílou barvu a rozetři jí houbičkou na nádobí po celém sešitu.


Všechny tebou vybrané barvy nanášej štětcem na bílou plochu sešitu.


Barvy pak rozťupej houbičkou na nádobí.


Z ozdobného papíru si vystřihni obdelníček a nalep ho na sešit. Dále si ze čtvrtky vystřihni menší obdelníček, na který napíšeš jméno, třídu a předmět. Však to znáš.

Líbil se ti DIY?
Míša.

24 comments

 1. Já jsem vždycky obdivovala, když si někdo dal práci s tím, aby si podobně vyzdobil sešit. Mě to vždy je lákalo, ale nikdy jsem se do toho nepustila... A teď už si na to připadám trošku stará, moc si nedovedu představit, že bych podobný sešit vytáhla na vejšce :D


  GIVEAWAYAnother Dominika

  ReplyDelete
 2. Moc se ti to povedlo !!!!

  ReplyDelete
 3. Nechala jsem se tebou inspirovat a před chvilkou jsem jeden sešit podobnou technikou vytvořila!
  .. Pak je ta hodina o něco lepší, když na lavici leží sešit, kterej se mi líbí :D))

  ReplyDelete
 4. Jééj krásne DIY. Zošity si budem taktiež ozdobovať a určite sa nechám tebou inšpirovať.

  NINAVE

  ReplyDelete
 5. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

  ReplyDelete
 6. Very creative!
  https://www.youtube.com/watch?v=3irhl9S4Hi4

  ReplyDelete
 7. Je to strašně pěkný jsi moc šikovná, ale...já jen jestli ho nemáš obráceně.Ta spirála je totiž ve výsledku na pravé straně, ale měla by být na levé :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jo,já nalepila blbě ten nápis, pak jsem to zase přelepila. :) Jen se mi to opravdu nechtělo fotit znovu.

   Delete
 8. Moc krásné :) taky si ráda dělám sešity :)
  http://nicoleshyblog.blogspot.cz

  ReplyDelete