MÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŇAMKY.

Myslím, že každého z vás zajímají nějaké dobroty a obzvlášť ty, kteří právě drží dietu. Jsem tu, abych vám pomohla se z te příšerné diety trvající nekonečné dva dny dostat. Hluboce jsem se zamyslela a vybrala sladkosti a slanosti, které mám nejradši a tady jsou!

Nejsem příliš velký milovník brambůrek, ale těmhle slaným dukátkům neodolám. Mimochodem, ta niva tam skoro vůbec není cítit, takže se nebojte je zkusit, pokud ji nemáte rádi. 
Ke kokosové fidorce jsem si brzy vypěstovala odpor, protože když řeknete mé babičce, že máte něco rádi, tak to pořád pořád pořád kupuje dokola. Takže tuhle karamelovou určitě zkuste, ale nic neříkejte vaší babičkám, je to lahoda!


Čoko piškoty určitě znáte, u nás se většinou ani nestihnou vybalit z tašky a už jsou snědené. Jaké máte nejradši vy? Já malinu a višeň!Už jste někdy ochutnali kit kat s arašídovým máslem? Ne?! Tak to rychle napravte! Nikdy jsem nevěřila, že mi slaná a sladká chuť zároveň v čokoládové tyčince takhle zachutná.K Mikuláši snad každé dítě dostává perník, později ho některé děti vymění za jiný perník. Eh. Já jsem si na sto procent jistá, že zůstanu u tohohle!


Pokud jste milovníci arašídů a čokolády, tak tohle rozhodně vyzkoušejte. Tuhle dobrotu najdete v Rossmannu.
Máte nějaká oblíbené slanosti nebo sladkosti vy?
Přeji hezký zbytek dne, Míša.

8 comments

 1. Já naprosto miluju Nerdy od Wonky💞

  ReplyDelete
  Replies
  1. To bych taky chtěla někdy ochutnat. :( :D

   Delete
  2. Tak až se někdy vypravíš do Prahy, tak určo zajdi do Candy store, najdeš tam spoustu dalších výborných sladkostí😄💞

   Delete
  3. Jojo, miluju tam "Snow balls". :3 :D

   Delete
 2. Nedávno jsem na tvoje doporučení ochutnala KitKat s arašídovým máslem a je uplně naprosto boží !! Děkuji ;)

  ReplyDelete
 3. To s tím perníkem mě pobavilo! :D

  ReplyDelete